.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM] Postavy

Doom mariňák

Mariňák Zatím bez popisku

Dr.Olivia Pierce

Olivia Pierce Všechny projekty probíhající v laboratořích Lazarus mají to nesmírné štěstí, že je svým dohledem i vlastním pracovním zápalem obdarovává věhlasná odbornice na biomechaniku a genetiku, Olivia Pierce.

Olivia věří v potenciál argentové energie natolik, že dokonce opustila své místo ve Světové vědecké radě, jen aby se mohlo UAC stát jejím novým domovem. Oliviino zaujetí tímto projektem nabourala skutečnost, že jí byla diagnostikována životu nebezpečná deformace páteře. Avšak díky své bezmezné víře v obor kterému hodlala zasvětit celý svůj budoucí život, se rozhodla podstoupit experimentální léčbu, jež jí obnovila pohyblivost v plném rozsahu. Oliviin prorocký duch je inspirací nám všem.

(Ve hře) Olivia se upsala Peklu, a je zodpovědná za jeho invazi na Mars.

Více podrobností

Dr. Samuel Hayden

Samuel Hayden Samuel Hayden je předsedou a ředitelem UAC. Stejně jako za svého života je i po své smrti rozeným vůdcem, jenž je nadán nesmírnou inteligencí. Tento skvělý člověk je nyní mezi námi jako zcela vyjimečný mechanoid.

Za množství našich poznatků o argentové energii a jejích výhodách vděčíme Samuelu Haydenovi a jeho nadšení pro vědecký pokrok. Než roku 2127 podlehl neoperovatelnému rakovinovému nádoru na mozku, vedl Samuel výzkum v Argentové věži. Jeho osobnost byla následně kyberneticky přenesena do biomechanického mozku a bionického automatonu, jenž sám osobně navrhl. Tímto znovuzrozením se Samuelův génius oprostil od všech omezení.

(Ve hře) Vedl první expedici do jiné dimenze (Pekla), kde našel sarkofág s Doom mariňákem. Po invazi Pekla na základnu mariňáka probouzí, a několikrát se ho pokouší přesvědčit, aby mu pomohl.

Více podrobností

VEGA

VEGA Jelikož se v Argentovém komplexu nachází více než 60 000 zaměstnanců, neobejde se jeho řízení bez pomoci umělé inteligence - superpočítače "VEGA", jenž sestrojil sám Samuel Hayden. Původ jména samotného je obestřen tajemstvím, ovšem výhody využívání tohoto stroje jsou zcela očividné. Účastníci mohou s VEGOU komunikovat jako s jiným člověkem.

(Ve hře) VEGA pomáhá Doom Mariňákovi tím, že mu poskytuje cenné informace o cílech a také umožňuje Mariňákovi upgradovat svůj oblek.

Více podrobností

© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net