.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM 3 - RoE] Úrovně

Hlavní výkopy

Místo nalezení artefaktu, oběvují se velké otřesy a sesuvy půdy. Jsou zde obrovské místnosti.

Erebus-level 2

Erebus-level2

Toto naleziště je hlavním bodem archeologických vykopávek na Nalezišti 1. Tady, hluboko pod povrchem Marsu, bylo objeveno spoustu mimozemských artefaktů a jeskyní.

Erebus-level 3

Erebus_level3

Nachází se za starobylými jeskyněmi. Zařízení slouží jako sklad artefaktů s úschovnou široké škály předmětů nalezených na Nalezišti 1. Je zde velmi častá seismická aktivita, z toho důvodu je skladiště chráněno patentovanou UAC technologií na snižování otřesů.

Erebus-level 4

Erebus_level4

Komplex Erebus má za úkol zpracovávat rudu získanou z hlubin marťanských jeskyní. Experimentální stroje UAC byli vyrobeny, aby zvládly zpracovávat vysoce radioaktivní přírodní zdroje.

Erebus-level 5

Erebus_level5

Uvnitř komplexu Erebus je doktorem Cloudem a jeho týmem výzkumníků pečlivě studovány nalezené starobylé části. Zde, uvnitř výzkumu artefaktu, se snaží rozluštit starobylé pozůstatky.

Erebus-level 6

Erebus_level6

Naleziště 1. je tvořena dvěmi hlavními zařízeními, Komplex Erebus a Laboratořemi Phobos. Dráha jezdí ze stanice Erebus do Phobosu-sektor 1 v naplánovaných intervalech.

Phobos Labs - sektor 1

Phobos labs-sektor 1

Zatímco se laboratoře Phobos starají o široké spektrum výzkumu, sektor 1. je promárně zaměřěn na teleportační technologii. Sesterské teleportační zařízení bylo postaveno v Laboratořích Delta, na nalezišti 3.

Phobos Labs - sektor 1

Phobos labs-sektor 1

Zatímco je teleportace primárním polem výzkumu v sektoru 1, vědci UAC zde také udělaly důležité objevy v oblasti gravitační manipulace. Jeho výsledkem je gravitační urychlovač, jeden z nejúspěšnějších produktů UAC.

Phobos Labs - sektor 2

Phobos labs-sektor 2

Kromě toho, že je skvělým laboratorním místem dr.Elizabeth McNeilovou a její tým, obsahuje tento sektor také mnoho důležitých subsystémů Naleziště 1.

Phobos Labs - sektor 3

Phobos labs-sektor 3

Energie vyžadovaná nalezištěm 1 je obrovská, o její zajištění se stará extrémně výkonný plazmový reaktor v Sektoru 3. Tato revoluční technologie byla vynalezena vědci UAC z laboratoří Phobos.

Delta Labs - neznámé

Delta labs - nezname

Delta komplex je nejsložitější výzkumné zařízení na Marsu. Sektor 1 obsahuje energetické systémy, distribuční centrum energetického jádra a administrativní funkce pro celý Delta komplex.

Peklo

Peklo

Na toto nepohostinné místo vás dostane sám dr.Betruger (zase),a zde se s vámi utká v trochu nefér boji. Je zde jen velká kamenná plošina s velkou rohatou lebkou.

Přidal: Thomas || Dne 28.09.2009 || Zdroj Vlastní
© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net