.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM 3: RoE] Bossové

Helltime Hunter

Helltime První ze tří lovců. které vyslal Betruger, aby vás zastavily, tento umí zpomalovat čas kolem sebe. Nelze ho zabít normální zbraní, musíte pomocí Grabberu chytat střely, které střílejí 2 plazmové zbraně dávné civilizace, co jsou po stranách velkého teleportu a házet je na něho. Když zemře, Artefakt, který jste sebrali na začátku hry získá schopnost "zpomalení času".

Berserk Hunter

Berserk Tento lovec může být ve dvouch stádiích. Buď je nesmrtelný, a plive po vás zapálenou plazmu, nebo má otevřený hrudník, kde má srdce a snaží se vás zatlouct do země. Pokud budete střílet do jeho srdce, zachvíly je tuhej. Artefakt od něho získá schopnost "vyšší poškození nepřátel".

Invul Hunter

Invul Invula zabijete pouze tehdy, pokud zničíte 3 generátory elektřiny v hale, kde ho potkáte. Když mu dojdou životy, jednoduše si je přes generátory nabije, a právě v době nabíjení máte možnost pokaždé zničit jeden z generátorů. Je dobré použít Artefakt, aby jste měli dostatek času na zničení generátoru. Artefakt od něho získá schopnost "dočasná nesmrtelnost".

Maledict / Dr. Betruger

Betruger Jak se říká: "Co si člověk neudělá sám, to nemá." To je pořekadlo doktora Betrugera, kterého už štve, že pořád prohrává, tak se do vás pustí sám. Po dobu co útočí se na vás neustále valí hordy Forgottenů, a k tomu na vás dělá ohnivé nálety. Nejlepší je v tuhle situaci použít na něj BFG 9000, to si ho najde samo. Později, když už bude vysílen, tak si bude sedat na velkou lebku, která je na plošině, kde bojujete. To je ta pravá chvíle do něho kosit co to jde. Když už bude na pokraji svých sil, snese se k vám a bude vás chtít zabít, ale vy mu narvete Artefakt do huby a po Betrugerovi zbyde jenom jeho lebka.

© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net