.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM 3] Zombie

Zombie

Zombie Jsou to chodící mrtvoly, které si nenechte pustit k tělu. Většina útočí svými pařáty, někteří mají hasák a někdy nějakou zombií uvidíte i s baterkou. Když vás postřehnou, hlasitě zabručí a to je právě čas se k ní otočit čelem. Zombie na obrázku je Jumpsuit.Dole můžete vidět další druhy normálních zombie.

labcoat

labcoat limb

labcoat neckstump

labcoat pipe

labcoat skinny

maint

maint skinny

maint wrench

suit bloodymouth

suit neckstump

suit skinny

tshirt bald

tshirt blown

 

Tlustá zombie

fat Tahle zombie útočí stejně, jako normální zombie, ale má o něco silnější údery, a chodí pomaleji.

 

Tlustá zombie 2

fat2 Má stejné vlastnosti jako první tlustá zombie, ale tahle se nechala požírat od ostatních zombie nebo démonů a podle toho taky vypadá.

 

Hořící zombie

burnie Hořící zombie potkáte párkrát za hru, moc se jich na základně UAC nevyskytlo. Nejprve uslyšíte hlasité rozrazení teplovodních trubek, a pak se na vás s hlasitým bručením rozeběhne. Je rychlá a dává rány svými pařáty...pozor na ně.

 

Z-Sec s pistolí

zsec_pistol Z-sec jsou členové bezpečnostních složek na Marsu, které potkalo zlo pekla a nyní jsou to zombie, tahle má pistoli, kryje se za bednama a umí uskakovat do stran, aby se vyhnul vašim střelám. Nejsou nijak zvlášť silný.

 

Z-Sec s pistolí2

zsec_pistol Stejný jako jeho první verze, ale má menší kadenci.

 

Z-Sec s brokovnicí

zsec_shotgun Tohle už je větší kafe, brokovnice je v Doomu 3 proslavená svojí účinností, o to horší je, když tu brokovnici mají vaši nepřátelé. Nechtějte, aby vás zasáhl, brokovnice ubírá dost života, ale když střílí, nebýbe se, takže je dobré se někam schovat, a čekat, až přijde sám, a počkat si na něj s nabitou bouchačkou.

 

Z-Sec se samopalem

zsec_machinegun Většinou chodí po dvou ve skupině, uslyšíte je i na dálku, protože se dorozumívají vysílačkou na vaší frekvenci, takže se na ně můžete připravit.Když po vás střílí, kamera vám začne nepříjemně skákat, takže je dobré si na ně počkat za rohem s brokovnicí.

 

Z-Sec se štítem

zsec_shield Tyhle jednotky mají zásahové štíty, které nelze prostřelit, takže je dobré mu pod nohy hodit granát nebo ho zneškodnit raketometem, ale to je škoda raket. Protože v jedné ruce drží štít, v druhé ruce musí mít pouze pistoli, takže když si ho obejdete ze strany, měl by jít snadno k zemi.

 

Morgue

morgue Tuhle zombie potkáte párkrát za hru, jednou na vás vyběhne přímo z operačního stolu. Je docela rychlá, ale dobře mířená rána z brokovnice jí položí.

 

Boney

boney Pomalu chodící vyschlá zombie, kterou není těžké zabít, maximálně vám ubalí ránu, ale jinak nic moc silná.

 

Zombie Commando

commando Této zombie jsou 2 druhy, v lepším případě má chapadlo, je rychlá, a když útočí nebo vybíhá, tak slyšíte jak zavrčí. V horším případě má rotačák, a tady končí veškerá legrace, pokud půjdete přímo proti palbě, brzo zemřete, musíte se krýt za bednama, a nejlepší je poslat mu dáreček v podobě granátu.

 

Zombie s motorovou pilou

zombie s motorovkou Tahle zombie je ozbrojena dosti silnou motorovou pilou, takže pokud si ji necháte přijít k tělu, můžete se rozloučit se životem. Když je nablízko, slyšíte jak startuje svou pilu.

 

Přidal: OG Loc || Dne 20.08.2008 || Zdroj Vlastní
© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net