.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM 3] Rady a Tipy

Samopal

Rada 1 V Mars City Podzemí vám mariňák odemkne na začátku levelu skříň 1, ve které je základní vybavení, ale když půjdete zpátky od staré komunikační věže, a budete si muset odemknout dveře, dostanete se do administrace, a tam klikněte na "Přístup do podzemní úrovně"(viz.1) a pak klikněte na "skříně" a tam si odemkněte druhou skříň (viz.2). Ve skříňi 2 je samopal.

PDA ID Softwaru

Rada 2 V úplně posledním levelu "Primární vykopávky" můžete najít PDA ID Softwaru, kde všichni, co dělaly na Doom 3 děkují a občas se u jejich psaní i zasmějete. Takže...zastavte se před místem, kde se spustí video s CyberDémonem (viz.1) ,a zahněte do uličky vlevo. (viz.2) Na konci uličky se podívejte vpravo a uvidíte, že ve zdi je vyrytý znak "ID"(viz.3), běžte k němu a klikněte na něj. Otevře se za vámi zeď (viz.4). Tam najdete PDA, ležící pod velkou lebkou na pentagramu.

BFG v pekle

Rada 3 V pekle, nevím přesně kde, ale na jednom místě, je to uvnitř jeskyně a je tam ve stěně "díra" ,kde se dá lehko spadnout dolů, ale když se opatrně podíváte za roh, uvidíte ležící BFG9000 a s ním půjde čištění pekla určitě lépe.

Plazmová puška

Rada 4 V levelu "Laboratoře Alfa - sektor 4"je na jednom místě ovládací panel (viz.1) a Seržant Kelly Vám řekne, že můžete buď vysunout servisní můstek (viz.2), ale usmaží to světla, nebo aktivovat systém ERF a přeskákat to. Radím Vám aktivovat systém ERF, přeskákejte místnost na takový otáčivý most a projděte dveřmi, co jsou odemčené, klikněte na panel(aktivuje pojízdné plošiny). Jděte dveřmi zpět a přeskákejte ke dveřím nepravo ,projděte jimi a uvidíte, jak napravo ze stěny vychází takové plošiny (viz.3), to je systém ERF ,rozeběhněte se a po plošince skočte do takové "šachty", kam vedou 2 trubky (viz.4) Je to první místo, kde můžete sebrat plazmovou pušku.

Skříňka s municí

Rada 5 V "Laboratoři Alfa - sektor 1" je dobře skrytý panel (viz.1) pro odemčení prosklené skříňky s náboji pro brokovnici a samopal (viz.2). Je to na místě, kde budete mít vidění, že za sklem vedle hoří (viz.3).

Skříňka s municí 2

Rada 6 V levelu "Laboratoři Alfa - Sektor 4" narazíte na takovou velkou prosklenou komoru, a před ní bude ovládací panel(viz.1).V komoře je vědec (viz.2), a když komoru aktivujete, vědec zemře.Ale když kliknete na "Otevřít komoru" za to, že jste ho zachránily dostanete slušnou odměnu, vědec Vám totiž otevře dveře místnosti, kde je ovládací panel (viz.3) a kdyz kliknete na "vypnout zabezpečení" otevře se vedle vás skříňka s mnoha věcmi.(viz.4)

Kod k jednokolejce

Rada 7 Není to tip ,ale tak trochu "rada". Hodně lidí má potíže najít kod, který otevírá v levelu "jednokolejka" dveře, aby mohla jednokolejka jet dál. PDA s kodem je tady pod schody...Jinak, kod je 826.

Údržba

Rada 8 Taky jste se chtěli někdy dostat do údržbářské místnosti na druhé straně propasti v "Podzemí Mars City"?(viz.1) Nejdřív si musíte tuto místnost odemknout, takže jděte do místnosti s monitorem, a klikněte na "Přístup do podzemní úrovně"(viz.2). Dále klikněte na "Údržba"(viz. 3) a odemkněte dveře (viz. 4). Pak u dveří v dolním patře jeskyní přeskočte zábradlí (viz. 5) a po provaze přelezte až na druhou stranu (viz. 6), kde vyskákejte přes zábradlí na plošinu s dveřma do údržbářské místnosti. Na plošině najdete jeden plát brnění, v místnosti další 2, dále jeden zásobník do Samopalu, 2 zásobníky do Plazmové pušky a nouzovou lékařskou stanici.

Vaše rady:

Našli jste jiný tip, radu, nějakou skrytou místnost, nebo jak si ulehčit hraní? Napište mi na email: T.Gresso@seznam.cz, nebo na icq 484258108 a podělte se s ostatními, děkuji.

Přidal: OG Loc || Dne 22.08.2008 || Zdroj Vlastní
© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net