.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM 3] Multiplayerové mapy

Delta Lab

delta lab "Delta Lab" je pro všechny kteří hráli Doom 3 určitě velmi známou mapou. V této mapě můžete pomocí své zbraně rozstřílet skoro všechna světla a naladit tak ještě větší strach z okolí a ze stinných míst okolo. V této mapě se také nachází zařízení, s jehož pomocí získáte o 100 životů navíc, což je velká výhoda oproti soupeřům. Zařízení stačí aktivovat, stoupnout si na vyznačené místo a čekat 20 sekund. V této mapě se i jako v každé jiné nachází spousta výtahů, ovládacích panelů a také pár dobrých schovek a fíglů.

Frag chamber

frag_chamber "Frag Chamber" je určitě také velmi známou mapou z Doom 3. Největší zajímavostí na této mapě je asi stroj, s jehož pomocí můžete soupeře zavřít do slepé uličky a přes nerozbitné sklo pozorovat, jak z něj stroj nadělá sekanou. Stroj soupeře vcucne do svého boxu a vycucne v podobě kostry. V této mapě se také nachází spousta stinných a tajemných míst, kde si na vašeho soupeře můžete počíhat.

Lights out

lights out "Lights Out" je opravdu zajímavá mapa. V této mapě se totiž nachází generátor, s jehož pomocí vypnete na krátkou dobu veškerá světla. Také je tu spousta ovládacích panelů, výtahů a také hodně dobrých míst, kde si můžete počíhat na svého protivníka.

The Edge 2

the edge 2 "The Edge 2" se nachází v sektorech archeologických vykopávek. Je tu spousta zaprášeného a zrezivělého vybavení. Největší zajímavostí na této mapě je teleport, který se nachází uvnitř budovy. Po vstupu do něj vás teleport přemístí přímo doprostřed mapy na "nádvoří". V této mapě se také nachází "Berserk", s jehož pomocí získáte na chvíli značnou převahu nad svými protivníky. V mapě je také spousta ovládacích panelů a výtahů.

Tomiko reactor

tomiko reactor "Tomiko reactor" je rozlehlejší multiplayerová mapa, ve které se nachází několik shodných míst z Doom 3. Můžete tu projít kusem pekla a hodně známými částmi z Mars city. V této mapě se nacházejí funkční výtahy, ovládací panely, se kterými můžete ovládat osvětlení v místnostech, a další stroje jako je například reaktor (na obrázku). Zajímavostí na této mapě je především reaktor, který se po několika vteřinách aktivuje a vyzařuje do svého nitra smrtící paprsky. Zajímavostí je, že se v nitru reaktoru nachází "Berserk", s jehož pomocí dostanete výhodu nad soupeři. Takže si stačí načasovat seskok dolů ještě než se reaktor aktivuje, a máte na chvíli vystaráno.

Přidal: Thomas || Dne 09.04.2009 || Zdroj Vlastní
© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net