.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM 3] Démoni

Imp

Imp Imp je asi neznámější démon Doomu, už to nejsou legračně vypadající čertíci, jako tomu bylo v předchozích dvou dílech. Impové nové generace jsou mnohem mrštnější a strašidelnější, obvykle se k vám teleportují, a to přímo před obličej. Když jste u nich blízko, mlátí do vás svými pařáty, ale když jim nejste na dosah ruky, hoděj po vás zapálenou plazmu, která už neletí rovně, ale obloukem a podléhá gravitaci. Dále umí lézt po zdech, a často vás tím překvapí. Imp je nejvyskytovanější démon co se Doomu 3 týče.

Pinky démon

Pinky démon Když potkáte Pinky démona, uslyšíte jeho řev nebo dupot, roztřesou se vám kolena. Ne, že by byl zase tak odolný vůči vašim kulkám, ale má řev jak T-Rex... a když se k vám valí cca 400 kilová obluda, není to nic příjemného. Jinak ho dáte dvěma dobře mířenýma ranama z brokovnice.

Trite

Trite Přerostlý pavouk s otočenou hlavou o 180°. Vylézají ze zdi, a nikdy jen jeden, chodí na vás asi po 15.Nejúčinnější je na ně samopal, nebo pistole ,když jsou skoro u vás , skočí na vás a kousnou.

Lost Soul

Lost Soul Létající hořící hlava, která když vás vidí, tak "zaječí" a rozletí se proti vám. Tím, že do vás narazí, vás klidně může shodit do nějaké propasti apod. Takže pozor na ně.

Cacodémon

Caco démon Cacodémon se objevuje překvapivě, někdy jsou i 2. Obvykle rozrazí zeď, nebo podlahu, aby se k vám dostal. Plive na vás něco jako bleskové koule, které se pohybují hodně rychle, když je u vás blízko, tak kouše.

Maggot

Maggot Maggot je celkem lehký nepřítel, protože když běží, slyšíte jak "ťapká" po podlaze, a zabít jde na jednu ránu z brokovnice. I přes to ,že má 2 hlavy nevypadá nijak hrůzostrašně.

Tick

Tick Obdoba Trite, jen tohle je spíš přerostlé klíště s dlouhýma nohama. Když k vám jde, slyšíte, jak vřeští a když je u vás, skočí a kousne. Podle oficiálních údajů by měl ve vaší blízkosti explodovat, což se mi ještě nestalo.

Revenant

Revenant Revenant, neboli "kostlivec" je z poloviny člověk a z poloviny kostra. Když k němu přijdete blíž, všimněte si, že má neviditelnou kůži, ale má jí. Na ramenou má raketomety s naváděnýma střelama, takže se nezapomeňte krýt. Když jste u něho, flákne vás svými pařáty.

Wraith

Wraith Tahle potvora snad ani nechodí, ale spíš se teleportuje asi po 10 metrech až k vám, a mlátí vás svými pařáty (spíše zakrslými křídly netopýra). Jedna jeho nevýhoda spočívá v tom, že blesky jeho teleportu se objevují dřív, než on sám, takže předem víte, kam máte mířit.

Cherub

Cherub Batole s ocasem mořské víly, klepety místo rukou a křídly přerostlé mouchy. Neumí létat vysoko, spíše tak 25cm nad zem, a umí jen rubat klepety a někdy se vám můžou zdát otravný.

Mancubus

Mancubus Velká tlustá, pomalu pohybující se obluda s rychlopalnýma dělama místo paží, které střílí opravdu rychlé firebally. Před tímhle monstrem se bez krytí neubráníte.

Hell Knight

hell Knight Hell Knight (Pekelný rytíř), patrol Doomu 3 a hrůzu nahánějící démon, který když k vám pochoduje, doslova se klepete strachy. Hází na vás plazmu, podobně jako Imp, ale nezapálenou. Nechtějte, aby vám jí tenhle kolos natáhl.

Archvile

Archvile Nejmocnější démon vůbec, může na vás poslat ohnivou vlnu, nebo si přivolat posily v podobě Zombie Commanda nebo Impa. Ve hře se jich nevyskytuje příliš.

Přidal: OG Loc || Dne 15.03.2009 || Zdroj Vlastní
© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net