.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM 2] Příběh

Marine Konečně zpět. Po dnech těžkých bojů ve vesmíru jste se vrátili domů na zaslouženou dovolenou. Jste jedním z nejlepších vojáků Země, zocelení v boji, drsní a těžce ozbrojení. Když cizinci udeřili na Mars, byli jste první, kdo se jim postavil. Všechny jste je pobili a zvítězili jste. Zastavili jste invazi, zachránili marťanskou základnu a stali se válečným hrdinou. Už se ale tolik nemluví o tom, že jste přežili jako jediní.

Ale to vše je už za vámi. V armádě jste skončili a máte namířeno domů. Váš modul přistál s mírným křupnutím. Otevřeli jste dveře a rozhlédli se po okolí. Zatraceně! Město ležící před vámi je v plamenech. Co se to tu k čertu děje? Vylezli jste ven a sáhli po pistoli. Z hořící metropole utíkají davy uprchlíků. Někteří z nich ječí hrůzou. Přimhouřili jste oči. Co to má znamenat? Někdo na ně útočí. Popoběhli jste k nim a útočníka jste zastřelili. Vypadá jako člověk, ale je na něm něco divného. V ústech má napůl rozkousané maso a je celý zašpiněný. Vypadá jako zombie ze špatného hororu. Kruci, už ne!

Je vám to jasné. Začíná to znovu, stejně jako na Marsu. Nejprve jsou lidé přemoženi a přeměněni na vražedné kanibaly. Pak přijde skutečný děs, pokřivené zrůdy z venku. Jenže tentokrát jste na Zemi.

Ukazuje se, že útočníci jsou všude kolem. Monstra ovládla Tokio i Timbuktu, Stockolm i Scranton. Mrtvých jsou miliardy. Z mnoha lidí se stali masožraví mutanti. Někteří z nich jsou však ještě na živu a jsou stále lidmi. Je jich však velmi málo. Vědci vymysleli plán, jak zachránit, co zbylo z lidské rasy. Postavili obrovské lodě, které dopraví zbývající lidi do vesmíru, do bezpečné vzdálenosti od zničené planety.

Naneštěstí byl jediný pozemský vesmírný přístav obsazen démony. Ti nad ním vytvořili neproniknutelné silové pole – ohnivou bariéru. Žádné lodě nemohou přistát, ani odletět. Musíte se vrátit zpět do akce. Zbývající vojáci útočí na vetřelce, kteří ovládají přístav. Pokud zvítězíte a vypnete bariéru, lodě budou moci odletět a druh Homo sapiens ještě nevyhyne. Pokud prohrajete, je po všem. Lidstvo se stane historií.

Společně s ostatními jdete do útoku. Všichni ti stateční muži brzy padají jako mouchy. Své přátele jste ztratili z dohledu. Jen občas zaslechnete jejich křik, jak umírají děsivou smrtí. Z hloubi základny se ozývají zvuky boje.

V ocelových tunelech před vámi cosi syčí hněvem. Oni ví, že tu jste. Nemají soucit, ani slitování, neberou nikoho na milost a nikoho se nebojí. Svým způsobem to jsou ideální nepřátelé. Zbyli jste pouze vy. Vy… a oni.

Přidal: OG Loc || Dne: 03.05.2009 || Zdroj: manuál
© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net