.: Tvoje brána k sérii DOOM :.

[DOOM] Nepřátelé

ZOMBIE

Zombieman::

Zombieman První nepřítel, kterého potkáte. Z neznámých důvodů má zelené vlasy. Není příliš silný.

Shotgun Guy:

Shotgunguy Podobá se Zombiemanovi, ale je plešatý, a střílí z brokovnice, pozor na něho, s brokovnicí není radno si zahrávat.

Heavy Weapon Dude:

Heavy weapon dude Tohle už je tvrdý oříšek, je to korba, takže dost vydrží, a co je horší, v ruce mu disponuje rotačák.

DÉMONI

Imp:

Imp Tohle je ta potvůrka, kterou si každý vybaví pod slovem "doom". Na zádech, ramenou a kolenou má bodce, na nohou drápy a umí házet "ohnivé koule"(zapálená plazma), která letí hodně pomalu, ale když je blízko vás, je těžké se jí vyhnout.

Pinky:

Pinky Velká zlá oškubaná gorila s velkými zuby, rohy a drápy. Nenechte si ho přijít k tělu, velice rád by si vás dal jako hlavní chod.

Duch:

duch Duch má stejmé dovednosti jako Pinky, vlastně je to neviditelný Pinky démon, ale zaplaťpánbůh, že jich je ve hře minimum.

Lost Soul:

Lost Soul Hořící, létající lebka s rohama, nemá se ráda s ostatními démony, proto často uvidíte, jak s nimi bojuje. Kouše, a jejich "výrobce" je Pain Elemental.

Cacodemon:

cacodemon Velká červená létající koule s rohama, která po vás plive nějaké energetické výboje. Je dost nebezpečná, tak pozor na ně.

Hell Knight:

hell knight Velký kozel chodící po dvou nohách. Háže po vás nezapálenou plazmu, která letí hodně rychle.

Baron of Hell:

baron of hell Obdoba Hell Knighta, jen má červenou kůži, a vydrží sakra hodně.

Pain Elemental:

pain elemental Velká hnědá koule vypadající jako Cacodemon, má zakrslé ručičky, a pluje asi metr nad zemí. Protože nedokáže bojovat. Z tlamy mu vylétávají Lost Soul, takže jestli se chcete zbavit přívalu Lost Soulů, zaměřte se na Pain Elemental.

Arachnotron:

arachnotron Mozek na mechanických nožičkách. Střílí nějakou žlutou plazmu, ale s velkou kadencí, takže jestli se před jeho střelbou někam neschováte, nebo ho nezabijete, zachvíly zabije on vás.

Revenant:

revenant Živá kostra, která má na ramenou raketometná děla se samo-naváděcíma raketama. Vydrží taky nějakou tu ránu navíc, takže do ní palte co to jde.

Mancubus:

mancubus Tlustá obluda s automatickými děly místo rukou. Chodí velice pomalu, a dobře se mu schováte. Víc Mancubusů už je problém.

Archvile:

archvile Hodně hbitý démon, který je velmi nebezpečný tím, že může oživovat mrtvoly kolem, takže do něho střílejte, než oživí všechno co jste zabily.

BOSSOVÉ

The Spider Mastermind:

the spider mastermind Jeden ze dvou bossů, pavouk s mechanickýma nohama velký asi 4-5 metrů. Pod hlavou má rotačák, což ho dělá velmi nebezpečným protivníkem. Obvykle jsou s ním i Arachnotroni.

Cyberdémon:

cyberdemon Další historická potvora, kterou zná snad každý. Cyberdémon je obrovský minotaur s mechanickou nohou a obřím dělem místo ruky. Jeho rakety letí dost pomalu, takže není těžké se jim vyhýbat.

Přidal: OG Loc || Dne 09.04.2009 || Zdroj Vlastní
© 2008 - 2016 || Design: Afterlife || Kód: 666pounder || Kontakt: admin@ua-corp.net